Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Download
kk: Жүктеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт
