Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Download
mr: डाउनलोड

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात
