Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Download
oc: Telecargament

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: About
oc: A prepaus
