Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Download
pl: Pobierz

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: About
pl: O stronie
