Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Download
uk: Завантаження

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: CSV File
uk: Файл CSV

en: About
uk: Про модуль

en: Available Roles
uk: Доступні ролі
