Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Download
ar: تحميل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: About
ar: حول
