Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Download
be: Сцягнуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: About
be: Аб
