Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Download
bg: Свали

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт
