Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Download
cs: Stáhnout

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: About
cs: Popis
