Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Download
gl: Descargar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: About
gl: Información
