Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Download
he: הורדה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: About
he: אודות

en: Download as CSV
he: יצא כקובץ csv
