Permissions Csv Export (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Download
hu: Letölt

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Export
hu: Exportálás

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: About
hu: Leírás
