Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Download
id: Unduh

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: About
id: Tentang
