Permissions Csv Export (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: About
lv: Par
