Permissions Grid (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Name
et: Nimi

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Create
et: Loo

en: Flag
et: Lipp

en: locked
et: lukustatud

en: Profiles
et: Profiilid

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: edit role
et: rolli muutmine
