Permissions Grid (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Create
lt: Kurti

en: Flag
lt: Pažymėti

en: locked
lt: užrakinta

en: Delete terms
lt: Šalinti terminus

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: edit role
lt: redaguoti rolę
