Permissions Grid (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Name
pl: Nazwa

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Create
pl: Utwórz

en: Flag
pl: Flaga

en: locked
pl: zablokowany

en: Delete terms
pl: Usuń terminy

en: Profiles
pl: Profile

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: edit role
pl: edytuj rolę
