Permissions Grid (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Create
af: Skep

en: locked
af: gesluit

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Profiles
af: Profiele

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: edit role
af: redigeer rol
