Permissions Grid (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: locked
am: የተቆለፈ

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ
