Permissions Grid (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ
