Permissions Grid (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Profiles
bs: Profili
