Permissions Grid (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Create
eo: Kreu

en: locked
eo: ŝlosita

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon
