Permissions Grid (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Create
eu: Sortu

en: Flag
eu: Bandera

en: locked
eu: blokeatuta

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Profiles
eu: Profilak

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: edit role
eu: zeregina editatu
