Permissions Grid (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Create
fi: Luo

en: Flag
fi: Lippu

en: locked
fi: lukittu

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Delete terms
fi: Poista termit

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet

en: edit role
fi: muokkaa roolia
