Permissions Grid (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Create
ka: შექმნა
