Permissions Grid (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
