Permissions Grid (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ
