Permissions Grid (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد
