Permissions Grid (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Content type
se: Šládja

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
