Permissions Grid (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: locked
sl: zaklenjeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Profiles
sl: profili

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja

en: edit role
sl: uredi vlogo
