Permissions Grid (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Create
tr: Oluştur

en: Flag
tr: İşaretle

en: locked
tr: kilitli

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Profiles
tr: Profiller

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet

en: Unflag
tr: İşareti kaldır

en: edit role
tr: rol düzenle
