Permissions Grid (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Create
uk: Створити

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: locked
uk: заблоковано

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Delete terms
uk: Видалити терміни

en: Profiles
uk: Профілі

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: Unflag
uk: Зняти прапор

en: edit role
uk: редагувати роль

en: Edit own
uk: Редагування власних

en: Edit any
uk: Редагування будь-яких

en: Delete own
uk: Видалення власних

en: Delete any
uk: Видалення будь-яких

en: Edit terms
uk: Редагувати терміни

en: Administer terms
uk: Адмініструвати терміни

en: View any
uk: Переглядати будь-які

en: edit permissions grid
uk: редагувати сітку повноважень

en: Permissions grid
uk: Сітка повноважень

en: Provides an administrative page showing related permissions in grid format.
uk: Надає адміністративну сторінку, яка показує пов'язані повноваження у вигляді сітки.
