Permissions Grid (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Create
ar: إنشاء

en: locked
ar: مغلق

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات

en: edit role
ar: تحرير الدور
