Permissions Grid (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
