Permission Report (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Roles
eo: Roloj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Permissions
eo: Permesoj

en: @module module
eo: @module modulo

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj
