Permission Report (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Roles
eu: Zereginak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: @module module
eu: @module moduloa

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile
