Permission Report (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Roles
fr: Rôles

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Permissions
fr: Droits

en: @module module
fr: module @module

en: 1 user | @count users
fr[0]: 1 utilisateur
fr[1]: @count utilisateurs
