Permission Report (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Roles
he: תפקידים

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Permissions
he: הרשאות

en: @module module
he: רכיב @module

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים
