Permission Report (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Roles
hi: भूमिका

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: @module module
hi: @module मोड्यूल

en: 1 user | @count users
hi[0]: १ प्रयोक्ता
hi[1]: @count प्रयोक्तायें
