Permission Report (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Roles
hr: Uloge

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: @module module
hr: @module modul

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika
