Permission Report (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: @module module
hu: @module modul

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó
