Permission Report (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: @module module
kk: @module модулі

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы
