Permission Report (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: @module module
km: ម៉ូឌុល %module

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់
