Permission Report (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Roles
nn: Roller

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Permissions
nn: Rettar

en: @module module
nn: @module modul

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar
