Permission Report (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Roles
pl: Role

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: @module module
pl: moduł @module

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników
