Permission Report (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ro: Roluri

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: @module module
ro: modulul @module

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori
