Permission Report (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: @module module
sk: Modul @module

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov
