Permission Report (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Roles
id: Peran

en: Anonymous
id: Anonim

en: Permissions
id: Kewenangan

en: @module module
id: Modul @module

en: 1 user | @count users
id[0]: 1 anggota
id[1]: @count anggota
