Permission Report (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Roles
is: Hlutverk

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Permissions
is: Réttindi

en: @module module
is: @module eining

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 notandi
is[1]: @count notendur
