Permission Report (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ne: भूमिका

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Permissions
ne: अनुमति

en: @module module
ne: @module मोड्यूल

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता
